O nás

Sme súkromná spoločnosť, s dlhoročnými skúsenosťami manažmentu v odvetviach stavebníctva, výroby stavebných hmôt a riadenia investičných projektov.

Naše spoločnosti úspešne zrealizovali investičné stavebné projekty v hodnote desiatok miliónov EUR. Pre každý projekt zostavujeme samostatný tím profesionálov, a to podľa požiadaviek a náročnosti konkrétneho projektu.

Ako zodpovedný  investor vnímame náš záväzok podporiť verejný priestor. Každý náš projekt má vlastnú štúdiu  zelene,  v rámci ktorej sme vysadili niekoľko stoviek  drevín či už na súkromných alebo verejných priestranstvách. Takisto podporujeme viacero verejnoprospešných aktivít v hodnote desiatok tisíc EUR.

Náš tím

Ing. Martin Takáč, MBA

Pracoval ako vedúci finančného oddelenia KERKO, a.s., (najväčší výrobca keramických obkladov a dlažieb v SR) v rokoch 2001-2004. Zodpovedal za financovanie investičného projektu výrobná hala a výrobná linka S3 v objeme investície 250 mil. SKK. Po vstupe zahraničného investora (skupina LASSELSBERGER) bol od roku 2004 do roku 2009 finančný riaditeľ KERKO, a.s. zodpovedný za množstvo investičných projektov (technologické celky), pričom v rokoch 2007-2009 zastával pozíciu predsedu predstavenstva. Od roku 2008 až do súčasnosti člen dozornej rady  KERKOTHERM, a.s. Od 2010 zakladateľom a štatutárom spoločností skupiny SAFRAN, ktoré úspešne zrealizovali viacero developerských projektov v hodnote vyše 30 mil. EUR.

Daniel Takáč, MBA

Pracoval ako riaditeľ maloobchodnej siete stavebných materiálov KERKO, a.s. v rokoch 2001-2004. Počas tohto obdobia riadil investície na vybudovanie siete 30 retailových predajní, ktorá sa stala v objeme predaja lídrom slovenského trhu. V rokoch 2004 – 2006 riaditeľ pre marketing KERKO, a.s.. (LASSELSBERGER Group). V rokoch 2006-2008 obchodným riaditeľom KERKO, a.s. (LASSELSBERGER Group) a zodpovedným za cross-selling koncernových produktov na slovenskom a zahraničnom trhu. Počas rokov 1999 – 2005 poradca Regionálnej Talianskej obchodnej komory v Terste pre Slovenskú a Českú Republiku. Od 2010 zakladateľom a štatutárom spoločností skupiny SAFRAN, ktoré úspešne zrealizovali viacero developerských projektov v hodnote vyše 30 mil. EUR.

Ing. Valéria Eiben

Pracuje v projektovom tíme SAFRAN od roku 2012. Zastrešuje predaj, riadenie klientských zmien počas výstavby, riešenie reklamačných závad.

Spolupodieľala sa na realizácii  projektov Šafranová Záhrada (obe etapy), HERBERIA a aktívne pracuje aj na realizácii projektu BREZY . Predtým pôsobila dlhoročne v oblasti obchodu a financií.

Ing. Viera Sijarto

Pracuje v projektovom tíme SAFRAN od roku 2012. Zastrešuje predaj a marketing. Spolupodieľala sa na realizácii  projektov Šafranová Záhrada (obe etapy) a HERBERIA. Predtým pôsobila v oblasti realít a projektového riadenia.

Nastavenia ochrany súkromia

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...